5 SIMPLE TECHNIQUES FOR بازسازی خانه

5 Simple Techniques For بازسازی خانه

5 Simple Techniques For بازسازی خانه

Blog Article

خرابی شبکه آب غزه در پی جنگ و بیماری کودکان بر اثر نوشیدن آب‌ آلوده

کن فیکون کردن کابینت‌ها یک ایده عالی در روند بازسازی و نوسازی، اما هزینه‌بر است.

همچنین می‌توانید کاشی بین کابینت‌ها و پرده آشپزخانه را عوض کنید تا جلوه بیشتری check here به خانه بدهید. برای دیوارهای آشپزخانه هم گزینه‌های مختلفی دارید که در بحث بازسازی دیوار به آن اشاره کردیم. بازسازی سرویس بهداشتی

دقت داشته باشید باید قید شود پروانه پس از تخریب بنا دارای اعتبار است و تا زمانی که بنا به صورت کامل تخریب نشده باشد حق شروع یک عملیات ساختمانی جدید وجود ندارد.

برای بازسازی خانه کلنگی در درجه اول به مجوز شهرداری نیاز است که با استفاده از خدمات الکترونیکی می‌توان آن را انجام داد. تمامی مراحلی که در طی بازسازی ساختمانی و تخریب آن انجام می‌شود باید تحت نظر یک نفر مهندس ناظر که نام او در پروانه ساختمان قید می‌شود، صورت بگیرد و مالکان منازل مسکونی که قصد نوسازی دارند بدون اخذ پروانه، نباید اقدام به تخریب بنای قدیمی خود کنند.

شما باید ابتدا مشخص کنید که کدام بخش از خانه شما در اولویت بازسازی است.

بهترین ایده‌های طراحی دکوراسیون داخلی خانه و بازسازی ساختمان

متروپلیس داستان یک شورش علیه یک دیکتاتور را روایت می‌کند؛ فیلمی تخیلی و غریب که نزدیک به صد سال پیش ساخته شده (۱۹۲۷)، اما چه از نظر داستان و چه فرم روایت، بسیاری امروزی به نظر می‌رسد: آدم‌هایی سرکوب شده توسط یک دیکتاتور که فقط به مانند ابزاری ماشینی در حال کار کردن هستند، علیه طبقه حاکم و در رأس آن دیکتاتوری بی‌رحم به‌پا می‌خیزند و موفق می‌شوند.

بازسازی خانه مجموعه فعالیت‌هایی است که با انجام آن عمر بنا افزایش پیدا می‌کند یا کاربری آن بهتر می‌شود. ساختمان همانند یک نوزاد همواره احتیاج به مراقبت و تعمیرات دارد. رفته‌رفته با فرسوده‌شدن مصالح بکار رفته در بنا مشکلات گوناگونی از قبیل ترک، شکستگی، تخریب، آلودگی‌های انسانی، جانوری و محیطی، مشکلات تاسیساتی و غیره به‌وجود می‌آید. هنگامی که عمر مفید یک بنا به پایان می‌رسد، نیاز به بازسازی ساختمان یا نوسازی پیدا خواهد کرد. به عملیاتی که طی آن با حفظ سازه موجود به اصلاح و ترمیم فضا می‌پردازیم، بازسازی و به عملیات تخریب و ساخت مجدد یک بنا نوسازی می‌گویند.

 به منظور شروع بازسازی خانه قدیمی ابتدا از منزل قدیمی شما یک نقشه تهیه می‌شود که مکان دقیق اتاق‌ها و دیگر بخش‌های مختلف خانه در آن مشخص شده و تغییرات لازم برای بازسازی بر روی آن پیاده می‌شود.

اجرای کاغذ دیواری و پارکت ، سرامیک بین کابینتی و سنگ آنتیک

بافت فرسوده عمدتا در مناطق جنوبی و مرکزی تهران به چشم می‌خورد و برای بازسازی این بافت علاوه بر نوسازی ساختمان نیاز به ارتقای زیر ساخت‌ها نیز وجود دارد.

برای این کار نیاز نیست تا همه بخش‌ها و دیوارهای اتاق را کاغذ دیواری کنید و فقط اجرای آن بر روی دیواری که ترک خورده یا قدیمی است تاثیر بسیاری را در حال و هوای خانه شما به وجود می‌آورد.

اصلی ترین هدف طراحی بازسازی منزل بهینه شدن ساختمان براساس استانداردهای به روز است. اگر تنها به مد توجه شود پس از گذشت مدتی ظاهر خانه مجددا زننده به نظر میرسد و قدیمی می شود. بنابراین در هنگام انتخاب دقت کافی را داشته باشید.

Report this page